8 grudnia 2022 roku pracownicy Thegra Poland wzięli udział w konferencji organizowanej w Żurominie przez Grupę d5. Wydarzenie było skierowane do producentów drobiu, a głównym motywem przewodnim była seria prezentacji pomagających odpowiedzieć na pytanie zadane przez organizatorów „Jak odnaleźć się w dobie kryzysu?”.

W czasie konferencji dwóch przedstawicieli Thegra Poland wygłosiło prelekcje opisując aktualną sytuację na rynkach surowcowych. Michał Dybał – prezes zarządu Thegra Poland skupił się na tematyce śruty sojowej, opowiadając o procesie kształtowania się cen oraz o bieżącym bilansie światowym, z uwzględnieniem nadchodzących żniw w Ameryce Południowej jak i sytuacji na rynku frachtu morskiego. Natomiast Wojciech Krzywosądzki pokazał najświeższe dane dotyczące importu zbóż z Ukrainy, próbując równocześnie oszacować ich wpływ na ceny pszenicy i kukurydzy w Polsce.

Jako Thegra Poland staramy się dzielić z naszymi dostawcami/odbiorcami posiadaną wiedzą na temat rynku i przedstawiać pełną perspektywę rynkową. Ufamy, że dzięki temu nasi partnerzy będą podejmować decyzje dobre dla ich działalności.